Dames 2
Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ricardo Henriques
Teammanager Charo van Eijk
Trainer Arne Mook

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Groen-Geel D8 Westland D3 12:15 5-12-2021

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wateringse veld D2 11 33 11 0 0
2 Ypenburg D2 11 30 10 0 1
3 Groen-Geel D6 11 24 8 0 3
4 Leonidas D15 11 19 6 1 4
5 Leiden D7 11 16 4 4 3
6 Victoria D11 11 14 4 2 5
7 Schiedam D6 11 13 4 1 6
8 Leonidas D13 11 12 3 3 5
9 Rijswijk D3 11 11 3 2 6
10 HDM D5 11 10 3 1 7
11 Westland D3 10 3 1 0 9
12 Groen-Geel D8 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 dec !Reservering training n.n.b thuis - veld 3
12 dec !Reservering training n.n.b thuis - veld 1
13 mrt HC Schiedam D6 n.n.b thuis
20 mrt HV Westland D3 n.n.b uit
27 mrt HV Victoria D11 n.n.b uit
3 apr HC Ypenburg D2 n.n.b uit
10 apr R.H.V. Leonidas D13 n.n.b thuis
24 apr LOHC D7 n.n.b uit
8 mei R.H.V. Leonidas D15 n.n.b thuis
15 mei Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b uit
22 mei Groen-Geel D8 n.n.b thuis
29 mei hdm D5 n.n.b thuis
12 jun Groen-Geel D6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Westland D3 Groen-Geel D6 0-4
Leiden D7 Leonidas D15 1-1
Rijswijk D3 Leonidas D13 2-2
HDM D5 Victoria D11 2-1
Schiedam D6 Wateringse veld D2-O 2-4
Ypenburg D2-O Groen-Geel D8 6-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Wateringse veld D2-O Westland D3 6-2
Victoria D11 Schiedam D6 7-0
Leonidas D13 HDM D5 2-2
Leonidas D15 Rijswijk D3 4-0
Groen-Geel D8 Leiden D7 0-8
Groen-Geel D6 Ypenburg D2-O 1-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Schiedam D6 Leonidas D13 3-1
HDM D5 Leonidas D15 0-2
Wateringse veld D2-O Victoria D11 2-1
Rijswijk D3 Groen-Geel D8 2-1
Leiden D7 Groen-Geel D6 1-0
Ypenburg D2-O Westland D3 7-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Groen-Geel D6 Rijswijk D3 1-0
Westland D3 Leiden D7 1-3
Groen-Geel D8 HDM D5 2-0
Leonidas D15 Schiedam D6 7-1
Leonidas D13 Victoria D11 2-4
Wateringse veld D2-O Ypenburg D2-O 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Victoria D11 Leonidas D15 2-3
Leiden D7 Ypenburg D2-O 1-5
Rijswijk D3 Westland D3 2-1
HDM D5 Groen-Geel D6 0-4
Leonidas D13 Wateringse veld D2-O 0-3
Schiedam D6 Groen-Geel D8 5-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Wateringse veld D2-O Leiden D7 2-0
Leonidas D15 Leonidas D13 0-1
Groen-Geel D8 Victoria D11 1-4
Groen-Geel D6 Schiedam D6 5-1
Westland D3 HDM D5 2-1
Ypenburg D2-O Rijswijk D3 2-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leonidas D15 Wateringse veld D2-O 0-4
Leonidas D13 Groen-Geel D8 5-0
Victoria D11 Groen-Geel D6 2-4
Schiedam D6 Westland D3 3-2
HDM D5 Ypenburg D2-O 0-6
Rijswijk D3 Leiden D7 0-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Leiden D7 HDM D5 0-1
Ypenburg D2-O Schiedam D6 5-0
Groen-Geel D6 Leonidas D13 2-0
Groen-Geel D8 Leonidas D15 1-3
Wateringse veld D2-O Rijswijk D3 4-1
Westland D3 Victoria D11 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Groen-Geel D8 Wateringse veld D2-O 1-6
HDM D5 Rijswijk D3 4-1
Schiedam D6 Leiden D7 2-2
Leonidas D15 Groen-Geel D6 0-1
Leonidas D13 Westland D3 5-1
Victoria D11 Ypenburg D2-O 1-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Rijswijk D3 Schiedam D6 2-1
HDM D5 Wateringse veld D2-O 0-6
Leiden D7 Victoria D11 1-1
Ypenburg D2-O Leonidas D13 5-1
Westland D3 Leonidas D15 1-5
Groen-Geel D6 Groen-Geel D8 5-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Leonidas D13 Leiden D7 0-0
Leonidas D15 Ypenburg D2-O 3-5
Victoria D11 Rijswijk D3 0-0
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 3-2
Schiedam D6 HDM D5 2-1