Organisatie
Terug

Bestuur

Igor Passchier

Voorzitter

Monique Ruigrok

Secretaris

Marcel Dries

Penningmeester

Barbelijn Hoenke

Lid hockeyzaken (jeugd)

Friso van Leeuwen

Lid hockeyzaken (senioren)

Vincent de Boer

Lid algemene zaken

Bestuursondersteuning

Laura Franse

Secretariaat

Hester Kors

Ledenadministrateur

Eugène van Eijk

Contractbeheer

Ilona de Boer

Vrijwilligerscoördinator

Accommodatiecommissie

Michel Mouwen

Lid

Johan Bosma

Lid

Edwin Winkler

Lid

Peter Mulders

Lid

Activiteitencommissie

Dennis Hemminga

Lid

Dieuwertje Arns

Lid

Kim Steenvoort

Lid

Communicatiecommissie

Wessel van Leeuwen

LISA-beheerder

Suzanne Plugge

Lid

Amber Jutte

Social media (Facebook en Instagram)

Pablo Venema

Social media (Facebook en Instagram)

Gijs van Leeuwen

Social media (Facebook en Instagram)

Darren Vis

Lid

EHBO

Amber van Leeuwen

Lid

Eric-Jan Heydenrijk

Lid

Saskia van der Laan

Lid

Julian de Gier

Lid

Emma Hoebert

Lid

Exploitatiecommissie

Leonie van der Boom

Voorraadbeheer

Laura Franse

Lid

Yvon Burgwal

Lid

Margreet Lenters

Lid

Daan van Adrichem

Lid

Fithockeycommissie

Mieke Mouwen

Voorzitter

Hockey Technische Ondersteuning

Kjeld Crucq

Jeugd Sport Coördinator

Arne Mook

Trainers Coördinator

Douwe de Haan

Trainers Coördinator Jongste Jeugd

Wessel van Leeuwen

Trainers Coördinator Benjamins & Smurfen

Joey Fontaine

Keeperstrainer

Jeugdcommissie

Barbelijn Hoenke

Voorzitter

Anita Schilperoort

Voorzitter Jongste Jeugd

Jona de Boer

Coördinator nieuwe leden

Devin van Ooijen

Lijncoördinator Jongens A

Joris van Daal

Lijncoördinator Jongens A

Devin van Ooijen

Lijncoördinator Jongens B

Joris van Daal

Lijncoördinator Jongens B

Devin van Ooijen

Lijncoördinator Jongens C

Joris van Daal

Lijncoördinator Jongens C

Margot Verschure

Lijncoördinator Jongens D

Jelena Johnstone

Lijncoördinator Jongens D

Margot Verschure

Lijncoördinator Jongens E

Jelena Johnstone

Lijncoördinator Jongens E

Natascha Lock

Lijncoördinator Jongens F

Jan-Maarten Rovers

Lijncoördinator Meisjes A

Jan-Maarten Rovers

Lijncoördinator Meisjes B

Suzanne Stapper

Lijncoördinator Meisjes C

Yvette de Zoete

Lijncoördinator Meisjes C

Touria Asahad

Lijncoördinator Meisjes D

Annelous Meijering

Lijncoördinator Meisjes E

Natascha Lock

Lijncoördinator Meisjes F

Jona de Boer

Lijncoördinator Benjamins en Smurfen

Materiaalcommissie

Laurens van der Boom

Lid

Paco Bakker

Lid

Peter Mulders

Lid

Robert Houwaart

Lid

Scheidsrechterscommissie

Helene van der Sluijs

Voorzitter

Beau Boelhouwer

Lid

Dave Badoux

Lid

Jens Hoogelander

Lid

Margriet van der Burg

Lid

Seniorencommissie

Friso van Leeuwen

Voorzitter

Sjoerd Mouwen

Lid

Charo van Eijk

Lid

Sponsorcommissie

Eugène van Eijk

Lid

Hans Stiemsma

Lid

Walter Vlasman

Lid

Jean Paul Lock

Lid

Ricardo Henriques

Lid

Sportiviteit en respect

Linda Hoebe

Lid

Esmay Lunes

Lid

Technische Commissie

Nathalie Brouwer

Voorzitter

Edwin Rijsdijk

Lid

Lars op den Brouw

Opleidingen

Edwin Winkler

A-Lijn

Dennis Hemminga

B-Lijn

Ton Dries

C-Lijn

Lars op den Brouw

D-Lijn

Erik Roos

E-Lijn

Erik Roos

F-Lijn

Erik Roos

Benjamins & Smurfen

Nathalie Brouwer

Keepers

Toernooicommissie

Milca van Elk

Lid

Chris van Bronckhorst

Lid

Marleen Looijer

Lid

Liesbeth van den Bronk

Lid

Trimhockeycommissie

Peter Burgwal

Voorzitter

Edwin Winkler

Lid

Vertrouwenscontactpersoon

Arina Blom

Lid

Wedstrijdsecretariaat

Ruud Hazenboom

Wedstrijdsecretaris

Monique Badoux

Lid

Zaalhockey

Annemieke de Haan

Lid