Heren 1
Terug

Heren 1

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Voorhout H1 Wateringse Veld H1 14:45 26-5-2024
Kraaien H1 Saxenburg H1 14:45 26-5-2024
Haarlem H1 Scoop Delft H1 14:45 26-5-2024
Catwijck H1 Dopie H1 14:45 26-5-2024
Westland H1 Strawberries H1 14:45 26-5-2024
Nieuwkoop H1 Gouda H1 14:45 26-5-2024

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland H1 18 46 15 1 2
2 Dopie H1 18 45 14 3 1
3 Gouda H1 18 43 13 4 1
4 Wateringse Veld H1 18 34 10 4 4
5 Haarlem H1 18 33 10 3 5
6 Saxenburg H1 18 22 7 1 10
7 Nieuwkoop H1 18 22 7 1 10
8 Strawberries H1 18 21 6 3 9
9 Scoop Delft H1 18 20 6 2 10
10 Kraaien H1 18 15 3 6 9
11 Voorhout H1 18 5 1 2 15
12 Catwijck H1 18 3 1 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mei !Oefenwedstrijd Teteringen H1 n.n.b uit
26 mei MHC Voorhout H1 14:45 uit
2 jun HC Nieuwkoop H1 14:45 thuis - veld 1
9 jun HV Westland H1 n.n.b uit
16 jun H.C. Haarlem H1 14:45 thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Voorhout H1 Dopie H1 (2-6)scheduled
Catwijck H1 Westland H1 (1-4)final
Kraaien H1 Nieuwkoop H1 (2-2)final
Gouda H1 Strawberries H1 (8-2)final
Wateringse Veld H1 Scoop Delft H1 (2-1)final
Saxenburg H1 Haarlem H1 (1-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Scoop Delft H1 Saxenburg H1 (3-1)final
Strawberries H1 Wateringse Veld H1 (0-7)final
Westland H1 Kraaien H1 (14-0)final
Haarlem H1 Catwijck H1 (10-0)scheduled
Dopie H1 Gouda H1 (2-2)scheduled
Nieuwkoop H1 Voorhout H1 (3-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kraaien H1 Haarlem H1 (3-2)final
Voorhout H1 Westland H1 (2-7)final
Wateringse Veld H1 Gouda H1 (2-2)final
Saxenburg H1 Strawberries H1 (5-1)scheduled
Catwijck H1 Scoop Delft H1 (0-2)final
Nieuwkoop H1 Dopie H1 (2-10)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Gouda H1 Saxenburg H1 (5-1)final
Strawberries H1 Catwijck H1 (2-1)scheduled
Scoop Delft H1 Kraaien H1 (1-1)final
Dopie H1 Wateringse Veld H1 (2-0)scheduled
Westland H1 Nieuwkoop H1 (7-3)scheduled
Haarlem H1 Voorhout H1 (9-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kraaien H1 Strawberries H1 (2-3)final
Voorhout H1 Scoop Delft H1 (1-3)final
Saxenburg H1 Wateringse Veld H1 (0-3)final
Catwijck H1 Gouda H1 (1-6)final
Nieuwkoop H1 Haarlem H1 (1-5)final
Westland H1 Dopie H1 (1-5)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gouda H1 Kraaien H1 (8-1)final
Wateringse Veld H1 Catwijck H1 (2-1)final
Scoop Delft H1 Nieuwkoop H1 (1-2)final
Strawberries H1 Voorhout H1 (4-0)final
Dopie H1 Saxenburg H1 (6-3)final
Haarlem H1 Westland H1 (3-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Kraaien H1 Wateringse Veld H1 (2-2)final
Haarlem H1 Dopie H1 (1-3)scheduled
Catwijck H1 Saxenburg H1 (0-2)scheduled
Nieuwkoop H1 Strawberries H1 (3-1)final
Westland H1 Scoop Delft H1 (7-1)final
Voorhout H1 Gouda H1 (0-8)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gouda H1 Nieuwkoop H1 (5-0)final
Wateringse Veld H1 Voorhout H1 (3-0)final
Scoop Delft H1 Haarlem H1 (2-8)final
Strawberries H1 Westland H1 (0-7)final
Dopie H1 Catwijck H1 (3-1)scheduled
Saxenburg H1 Kraaien H1 (2-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Nieuwkoop H1 Wateringse Veld H1 (1-4)final
Voorhout H1 Saxenburg H1 (1-7)final
Kraaien H1 Catwijck H1 (3-1)scheduled
Westland H1 Gouda H1 (2-2)final
Haarlem H1 Strawberries H1 (6-2)final
Scoop Delft H1 Dopie H1 (1-6)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Catwijck H1 Voorhout H1 (2-3)scheduled
Kraaien H1 Dopie H1 (2-2)scheduled
Wateringse Veld H1 Westland H1 (3-4)final
Saxenburg H1 Nieuwkoop H1 (5-1)final
Strawberries H1 Scoop Delft H1 (4-0)final
Gouda H1 Haarlem H1 (5-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Scoop Delft H1 Gouda H1 (3-4)final
Haarlem H1 Wateringse Veld H1 (2-2)final
Nieuwkoop H1 Catwijck H1 (3-2)scheduled
Westland H1 Saxenburg H1 (5-1)final
Dopie H1 Strawberries H1 (2-1)final
Voorhout H1 Kraaien H1 (2-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Westland H1 Catwijck H1 (19-1)scheduled
Haarlem H1 Saxenburg H1 (7-2)final
Dopie H1 Voorhout H1 (7-1)scheduled
Scoop Delft H1 Wateringse Veld H1 (4-4)final
Strawberries H1 Gouda H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Kraaien H1 Westland H1 (1-4)final
Voorhout H1 Nieuwkoop H1 (3-5)scheduled
Saxenburg H1 Scoop Delft H1 (3-5)final
Catwijck H1 Haarlem H1 (1-7)final
Wateringse Veld H1 Strawberries H1 (5-0)scheduled
Gouda H1 Dopie H1 (3-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Gouda H1 Wateringse Veld H1 (4-1)scheduled
Strawberries H1 Saxenburg H1 (2-2)final
Scoop Delft H1 Catwijck H1 (1-3)final
Haarlem H1 Kraaien H1 (3-3)final
Westland H1 Voorhout H1 (9-1)final
Dopie H1 Nieuwkoop H1 (6-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Voorhout H1 Haarlem H1 (0-9)final
Kraaien H1 Scoop Delft H1 (2-4)final
Catwijck H1 Strawberries H1 (2-5)scheduled
Saxenburg H1 Gouda H1 (6-5)final
Nieuwkoop H1 Westland H1 (2-9)final
Wateringse Veld H1 Dopie H1 (1-2)scheduled
DONDERDAG 28 MAART 2024
Nieuwkoop H1 Kraaien H1 (7-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Gouda H1 Catwijck H1 (10-0)final
Scoop Delft H1 Voorhout H1 (7-1)final
Strawberries H1 Kraaien H1 (1-3)final
Dopie H1 Westland H1 (2-1)final
Haarlem H1 Nieuwkoop H1 (7-0)final
Wateringse Veld H1 Saxenburg H1 (4-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Voorhout H1 Strawberries H1 (1-1)final
Kraaien H1 Gouda H1 (2-4)final
Saxenburg H1 Dopie H1 (0-5)final
Catwijck H1 Wateringse Veld H1 (0-6)final
Nieuwkoop H1 Scoop Delft H1 (3-2)final
Westland H1 Haarlem H1 (4-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Wateringse Veld H1 Kraaien H1 (9-0)final
Saxenburg H1 Catwijck H1 (2-1)scheduled
Strawberries H1 Nieuwkoop H1 (1-0)final
Gouda H1 Voorhout H1 (6-1)final
Dopie H1 Haarlem H1 (4-4)scheduled
Scoop Delft H1 Westland H1 (1-5)final