Trainingsschema
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Fit Hockey Mieke Mouwen veld 1
16:00 - 18:00 2Samen Trainingsgroep veld 3 - CD
16:00 - 16:30 Extern bezet Trainingsgroep veld 1
16:30 - 18:00 Jongens D2 Senna Abhelakh veld 1 - CD Clubtraining
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Arthur Mouwen veld 2 - CD Clubtraining
16:30 - 18:00 Meisjes D5 Emma Passchier
Nina Rovers
veld 1 - AB Clubtraining
17:00 - 18:00 Keeperstraining Maandag 17:00 uur Vera van der Burg veld 3 - A MB4: Maxime MC5: Yara
18:00 - 19:00 Inlooptraining Isabelle Stiemsma veld 3 - CD Naam tweede trainer niet bekend
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Paco Bakker veld 3 - AB Clubtraining
18:00 - 19:30 Meisjes C3 veld 2 - CD Clubtraining
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Arthur Mouwen
Ricardo Henriques
veld 1 - CD Teamtraining
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Jolijn Burgwal
Kiki van Kempen
veld 1 - AB Clubtraining
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Friso van Leeuwen
Robert Jan Stomps
veld 2 - AB Clubtraining
19:30 - 21:00 Ruimte voor een oefenwedstrijd. Neem contact op met [email protected] Trainingsgroep veld 3
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 Annemieke de Haan
Ronald Jobse
Arthur Korenhof
veld 1 - AB Clubtraining
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 veld 2
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 Paco Bakker veld 1 - CD Teamtraining
19:30 - 21:00 Meisjes C4 Ryan Komen veld 2 - CD Teamtraining
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 2Samen Trainingsgroep veld 3 - CD
16:00 - 17:30 Extern bezet Trainingsgroep veld 1 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D1 Friso van Leeuwen veld 1 - AB Clubtraining
17:30 - 19:00 Jongens C1 Devin van Ooijen
Sjoerd Mouwen
veld 1 - CD Clubtraining
17:30 - 19:00 Jongens C2 Friso van Leeuwen veld 2 - CD Clubtraining
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Charo van Eijk veld 1 - AB Clubtraining
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Ryan Komen veld 2 - AB Teamtraining
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Joëlle Dekker veld 3 - CD Teamtraining
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Julia Wolf
Isa Wortel
veld 3 - AB Clubtraining
19:00 - 20:30 Jongens A1 Nicolaas den Ouden veld 1 - AB Clubtraining
19:00 - 20:30 Jongens B1 Friso van Leeuwen veld 2 - CD Clubtraining
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Devin van Ooijen
Sjoerd Mouwen
veld 1 - CD Clubtraining
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Charo van Eijk veld 3 - AB Teamtraining
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Lars Vermaat veld 2 - AB Teamtraining
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Jonas van Dam
Pieter Hulsmans
veld 3 - CD Teamtraining
20:30 - 22:00 Ruimte voor een oefenwedstrijd. Neem contact op met [email protected] Trainingsgroep veld 3
20:30 - 22:00 Dames 1 Edwin Rijsdijk veld 1 - CD Teamtraining
20:30 - 22:00 Heren 1 Nicolaas den Ouden
Renaldo Oosenbrug
veld 1 - AB Teamtraining
20:30 - 22:00 Meisjes A3 veld 2 - CD Teamtraining
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Niels Scholten veld 2 - AB Teamtraining
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep veld 1 - A
16:00 - 17:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep veld 3 - D
16:00 - 17:00 Benjamins JW veld 3 - ABC
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 veld 1 - BCD
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 veld 1 - BCD
16:00 - 17:00 Jongens F1 Ronald Jobse
Quinty Rust
Kim Rijsdijk
veld 2 Caroussel
16:00 - 17:00 Jongens F2 Ronald Jobse veld 2 Caroussel
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 veld 1 - BCD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 veld 1 - BCD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 veld 1 - BCD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 veld 1 - BCD
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Ronald Jobse veld 2 Caroussel
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Ronald Jobse veld 2 Caroussel
16:00 - 17:00 MIX F1 Ronald Jobse veld 2 Caroussel
16:00 - 17:00 Smurfen Reena van de Leemput veld 3 - ABC
17:00 - 18:00 Keepers D-Jeugd Trainingsgroep veld 3 - CD D-keepers MC4: Wisselkeeper
17:00 - 18:00 Veld beschikbaar voor JE8 en ME8 Trainingsgroep veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Inlooptraining veld 2 - AB Vanaf 17-10-2019
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 veld 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Reena van de Leemput veld 3 - AB Clubtraining
17:45 - 19:15 Meisjes C2 Arthur Mouwen veld 1 - CD Clubtraining
17:45 - 19:15 Meisjes D3 Raffaella Brabander
Erik Roos
veld 1 - AB Teamtraining
18:00 - 19:00 Keeperstraining Woensdag 18:00 uur Quinten van der Boom veld 3 - C JC2: Hjalmar MC4: Lise
18:00 - 19:00 Keeperstraining Woensdag 18:00 uur Joey Fontaine
Joey Fontaine
veld 3 - D 17:45: MB1: Vera JB1: Job JC1: Casper 18:30: D1: Veerle MA1: Nienke DJ1: Colette
18:00 - 19:30 Meisjes D4 Friso van Leeuwen veld 2 - CD Teamtraining
19:00 - 20:30 Ruimte voor een oefenwedstrijd. Neem contact op met [email protected] Trainingsgroep veld 3
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Rogier Koopman veld 1 - CD Clubtraining
19:15 - 20:00 Keeperstraining Woensdag 19:00 uur Joey Fontaine veld 1 - A H1: Tim, Steef JA1: Quinten
20:15 - 21:15 Trimhockey 1 veld 1
20:30 - 22:00 Wedstrijd of training Trim teams Trainingsgroep veld 1
20:30 - 22:00 Trimhockey 1 Rogier Koopman veld 2 Clubtraining
20:30 - 22:00 Trimhockey 2 Rogier Koopman veld 2 Clubtraining
20:30 - 22:00 Trimhockey 3 Rogier Koopman veld 3 Clubtraining
20:30 - 22:00 Trimhockey 4 Rogier Koopman veld 3 Clubtraining
20:30 - 22:00 Trimhockey 5 Rogier Koopman veld 2 Clubtraining
20:30 - 22:00 Trimhockey TB Rogier Koopman veld 3 Clubtraining
20:30 - 22:00 Trimhockey TG Rogier Koopman veld 2 Clubtraining
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 2Samen Trainingsgroep veld 3 - D
16:00 - 16:30 Extern bezet Trainingsgroep veld 1
16:00 - 18:00 Ruimte voor een oefenwedstrijd. Neem contact op met [email protected] Trainingsgroep veld 3 - ABC
16:30 - 18:00 Jongens D2 Vera van der Burg
Merel Hemminga
veld 2 - AB Teamtraining
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Quinty Rust veld 2 - CD Clubtraining
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Pepijn Rijkschroeff veld 1 - CD Clubtraining
18:00 - 19:30 Jongens C1 Devin van Ooijen
Remko Hayes
veld 2 - AB Teamtraining
18:00 - 19:30 Jongens D1 Pieter Hulsmans
Merel Hemminga
veld 1 - CD Teamtraining
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Paco Bakker veld 3 - AB Teamtraining
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jolijn Burgwal veld 1 - AB Teamtraining
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Arjen Wit veld 2 - CD Teamtraining
18:00 - 19:30 Meisjes D5 Pepijn Rijkschroeff veld 3 - CD Teamtraining
19:30 - 21:00 Jongens A1 veld 2 - CD Teamtraining
19:30 - 20:15 Keeperstraining Donderdag 19:30 uur Colette Steenmetser veld 3 - A
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Devin van Ooijen
Sjoerd Mouwen
veld 2 - AB Teamtraining
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Marcel Lepelaar veld 1 - CD Teamtraining
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Paco Bakker veld 1 - AB Clubtraining
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens F1 Quinty Rust veld 1 - CD Teamtraining
16:00 - 17:30 Meisjes D6 Jora Den Dulk veld 1 - AB Clubtraining
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Vincent Reitsma
Milan Zuroofi Azar
veld 3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Milan Zuroofi Azar
Vincent Reitsma
veld 3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Kim Rijsdijk
Bas Wortel
Maurits Huijbens
veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Maurits Huijbens
Bas Bartels
Kim Rijsdijk
veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 veld 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Sarah Costa Sousa veld 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Laura Franse veld 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Vera van der Burg veld 2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 Vera van der Burg veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Quinten Blom
Jelle Prummel
veld 1 - AB Teamtraining
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Maurits Huijbens
Bas Wortel
veld 3 - AB Teamtraining
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Kiki van Kempen
Jolijn Burgwal
veld 2 - CD Teamtraining
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Jan-Willem Heuver
Robert Jan Stomps
veld 3 - CD Clubtraining
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Joëlle Dekker veld 1 - CD Teamtraining
18:15 - 19:00 Keeperstraining Vrijdag 18:00 uur Nienke Brueren veld 2 - B MC2: Wisselkeeper MC3: Wisselkeeper
18:15 - 19:00 Keeperstraining Vrijdag 18:00 uur Veerle van Ooijen veld 2 - A MA3: Wisselkeeper MB2: Wisselkeeper MB3: Wisselkeeper
19:00 - 20:30 Jongens B1 Julian de Gier veld 1 - CD Teamtraining
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Bo Baekers veld 2 - CD Clubtraining
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Lars Vermaat veld 1 - AB Clubtraining
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Anne van der Kleij veld 3 - CD Clubtraining
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Sterre Schoonen veld 3 - AB Clubtraining
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Quinten Blom
Jelle Prummel
veld 2 - AB Teamtraining
20:30 - 22:00 Dames 1 Edwin Rijsdijk veld 1 - CD Clubtraining
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Erwin Reitsma veld 2 - AB Teamtraining
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Johan van Rijn veld 3 - CD Clubtraining
20:30 - 22:00 Heren 1 Nicolaas den Ouden veld 1 - AB Clubtraining
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Johan van Rijn veld 2 - CD Teamtraining