Organisatie
Terug

Bestuur

Meindert Kappe

Voorzitter

Hilke van Cuylenborg

Secretaris

Anita Schilperoort

Penningmeester

Joris van Daal

Lid hockeyzaken (jeugd)

Henk van Maanen

Lid hockeyzaken (senioren)

Tamara van der Touw

Lid algemene zaken

Henk van Maanen

Lid technische zaken

Bestuursondersteuning

Charissa Broekhuis

Ledenadministrateur

Eugène van Eijk

Contractbeheer

Wessel van Leeuwen

ICT-beheerder

Activiteitencommissie

Tamara Wokke

Lid

Raffaella Brabander

Lid

Yvonne Van der Goes

Lid

Kim Steenvoort

Lid

Sandra Wiarda

Lid

Arbitragecommissie

Jens Hoogelander

Voorzitter

Jordie Paulides

Lid

Dave Badoux

Lid

Thomas Bunschoten

Lid

Margriet van der Burg

Lid

Communicatiecommissie

Wessel van Leeuwen

Lid

Suzanne Plugge

Lid

Amber Jutte

Social media (Facebook en Instagram)

Pablo Venema

Social media (Facebook en Instagram)

Jors Zafiris

Lid

EHBO

Emma Hoebert

Voorzitter

Eva van der Kleij

Voorzitter

Eric-Jan Heydenrijk

Lid

Saskia van der Laan

Lid

Julian de Gier

Lid

Flora Spaans

Lid

Exploitatiecommissie

Jimmy Kruimel

Voorzitter

Tamara Kappe

Lid

Yvon Burgwal

Lid

Tessa Burgers

Lid

Fithockeycommissie

Mieke Mouwen - van der Starre

Voorzitter

Hockey Technische Ondersteuning

Kjeld Crucq

Jeugd Sport Coördinator

Arne Mook

Trainers Coördinator

Douwe de Haan

Trainers Coördinator Jongste Jeugd

Joey Fontaine

Keeperstrainer

Jeugdcommissie

Joris van Daal

Voorzitter

David Beijersbergen van Henegouwen

Voorzitter Jongste Jeugd

Maartje Menke

Coördinator nieuwe leden

Joep Baars

Lijncoördinator JO18

Joep Baars

Lijncoördinator JO16

Joep Baars

Lijncoördinator JO14

Natascha Lock

Lijncoördinator JO12

Sabia L'mhajari

Lijncoördinator JO10

Roberto Amier

Lijncoördinator JO9

Claudia Wind

Lijncoördinator JO8

Jeremy Bleijie

Lijncoördinator MO18

Mirjana Radovanovic

Lijncoördinator MO16

Mirjana Radovanovic

Lijncoördinator MO14

Annelous Meijering

Lijncoördinator MO12

Virgil Trieling

Lijncoördinator MO10

Joost van Riet

Lijncoördinator MO9

Claudia Wind

Lijncoördinator MO8

Claudia Wind

Lijncoördinator Benjamins en Smurfen

Ledenwerving

Barbelijn Hoenke

Voorzitter

Ilona de Boer

Lid

Daisy Korenhof

Lid

Maartje Menke

Lid

Sophie Pieterse

Lid

Materiaalcommissie

Laurens van der Boom

Lid

Robert Houwaart

Lid

Paco Bakker

Lid

Peter Mulders

Lid

Positieve sportcultuur

Barbelijn Hoenke

Lid

Touria Asahad

Lid

Jan-Maarten Rovers

Vertrouwenscontactpersoon

Judith Scholtens

Lid

Ilona van Mierlo

Lid

Seniorencommissie

Daniel Zervaas

Voorzitter

Friso van Leeuwen

Technisch beleid

Charo van Eijk

Lid

Iris Obbink

Lid

Wout Sitters

Lid

Sjoerd Mouwen

Lid

Sponsorcommissie

Valeria Thakoer

Lid

Eugène van Eijk

Lid

Hans Stiemsma

Lid

Walter Vlasman

Lid

Jean Paul Lock

Lid

Ricardo Henriques

Lid

Technische Commissie

Lars op den Brouw

Opleidingen

Dennis Hemminga

B-Lijn

Lars op den Brouw

D-Lijn

Erik Roos

E-Lijn

Erik Roos

F-Lijn

Erik Roos

Benjamins & Smurfen

Caspar Vollebregt

Keepers

Toernooicommissie

Nilufer Akpinar

Lid

Trimhockeycommissie

Peter Burgwal

Voorzitter

Edwin Winkler

Lid

Tuchtcommissie

Mieke Mouwen - van der Starre

Lid

Heike Jan Nijlaan

Lid

Petra Toet

Lid

Veld commissaris

Laurens van der Boom

Lid

Vertrouwenscontactpersoon

Cara Gioia-koller

Lid

Jan-Maarten Rovers

Lid

Wedstrijdsecretariaat

Kees Menke

Wedstrijdsecretaris

Tamara van der Touw

Lid

Zaalhockey

Annemieke de Haan

Lid